Prihlásenie / registrácia

Doprava zdarma nad 199 €  

Gril Cobb – grilovanie rýchlo a zdravo

Ak potrebujete rýchlo a efektívne pripraviť jedlo kedykoľvek a na akomkoľvek mieste, grily od firmy Cobb sú pre vás ako stvorené.

Grill Cobb

Prenosné stolné grily Cobb Premier a Cobb Supreme na drevené uhlie a Cobb plynový gril sú jednoduché systémy, ktoré pečú, grilujú, smažia, dusia a dokonca sa v nich dá upiecť aj chlieb. Hodia sa do auta, ku karavanu, na záhradu, na rybárčenie, na balkón, ku stanu, na dovolenku, na piknik – jednoducho všade tam, kde je málo miesta a kde potrebujete mať gril stále po ruke. Grily je dokonca možné použiť aj na miestach, kde je použitie iného grilu veľmi obtiažne, a to napríklad na lodiach.

Grill Cobb Premier
Grill Cobb Premier
Grill Cobb Supreme
Plynový gril Cobb
Plynový gril Cobb
Grilovanie na lodi
Grilovanie na lodi

Výhodou pri griloch na drevené uhlie je úspornosť pri príprave jedla – pri Cobb Premier väčšinou stačí 6 – 10 brikiet z dreveného uhlia alebo jedna tableta Cobble stone a pri Cobb Supreme je to 20 brikiet alebo 2 cobble stoney. Čo sa týka plynového grilu, je na ňom možné grilovať cca 3 hodiny iba pomocou jednej plynovej nádoby. Napojenie je jednoduché – buď na šrubovaciu kartušu alebo na plynovú nádobu pomocou pripojovacej sady s regulátorom.

Cobble stone
Cobble stone

Každý gril je univerzálny, ľahko sa obsluhuje a je dobre skladný. Jednotlivé časti sú vyrobené z trvanlivých, ľahko umývateľných materiálov. Gril Cobb sa skladá zo 6 častí, ktoré nie sú voči sebe pohyblivé, je teda minimalizované riziko poruchy alebo rozbitia.

cobb-cutaway-300x300prenosny-grill-delimano

V základnom prevedení (bez príslušenstva) má Gril Premier hmotnosť iba 4,5 kg a jeho rozmery sú 30 x 30 cm, Gril Supreme 50 x 36 x 36 cm a cca 7 kg a plynový gril cca Ø 30 x 30 cm a 5 kg. Vďaka svojej konštrukcii sú šetrné k vášmu zdraviu aj životnému prostrediu, za čo získali tieto grily radu ocenení (napríklad od DISA a ďalších).

gr1

Ku grilu sa vždy hodí rôzne príslušenstvo, ktoré vám prácu s ním uľahčí. Neváhajte teda navštíviť náš e-shop a zložku s týmto grilom alebo si prejdite danú menšiu ponuku pod týmto článkom, príslušenstva je viac než dosť! 🙂

Cobb dokáže pripraviť celé menu od predjedla až po dezert. Nechajte sa inšpirovať a skúste si pripraviť pizzu, polievku, palacinky, praženicu, steak s grilovanou zeleninou a mnoho ďalších receptov, ktoré pripravíte na tomto grile ľavou-zadnou.

 cobb_bratwurst   Cobb_Premier_Deckelverlaengerung_mit_Haehnchenhalterung2

1234

Grilovanie či jednoduchá príprava jedál ku kempovaniu určite patria. Neváhajte preto dať šancu aj tomuto grilu, ktorý vás o svojich kvalitách určite presvedčí!

Podporte nás zdieľaním
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn