Prihlásenie / registrácia

Doprava zdarma nad 199 €  

Pripravte si toaletu na dovolenku

Jedna z najdôležitejších vecí, chemická toaleta, potrebuje k svojmu správnemu fungovaniu v obytnom voze len pár základných vecí. Aj napriek tomu, je však potrebné jej pred odchodom venovať dostatočnú pozornosť, aby Vám dobre poslúžila a Vašu cestu spríjemnila. Prinášame Vám niekoľko tipov, ako si zo sebou zobrať tip- top  pripravenú toaletu.

zachodcl1

Do odpadovej kazety sa doporučuje používať chémiu Aqua Kem Sachets, vo vode rozpustné sáčky pre každodenné použitie. Odstraňujú nepríjemný zápach, napomáhajú rozkladu fekálií a toaletného papiera a udržujú nádrž čistú. Účinkujú cca 4-5 dní a ich používanie je vhodné aj v zime. Príjemná vôňa Vám dopomôže vytvoriť príjemnú atmosféru vo Vašej pojazdnej kúpeľni.

sacky cl

Rozkladový toaletný papier Aqua Soft je špeciálny mäkký toaletný papier vhodný pre chemické WC. Ľahko sa splachuje a rýchlo sa v odpadovej nádrži rozpustí. Zabraňuje usadzovaniu a uľahčuje vyprázdňovanie odpadovej nádrže, čím Vám ušetrí čas aj námahu.

aqua_kem_aquasoft

Ak máte oddelenú nádrž na vodu na splachovanie WC, hodiť sa Vám bude aj sprej Aqua Rinse. Je použiteľný pre plastové i keramické toalety a pokryje povrch toaletnej misy ochrannou vrstvou, ktorá zaistí sviežu vôňu, ktorá zostáva na toalete dlhodobo po použití. Tento sprej dokonca šetrí vodu, pretože jej na spláchnutie postačí menej a predlžuje životnosť toalety.

aqua rinse sprej.cl

Na trhu je veľa ďalších príbuzných výrobkov, ktoré Vám pomôžu pri údržbe Vašej toalety. Mnohé z nich nájdete aj v našom e-shope. Veríme, že Vaše miesto, kde aj králi chodia pešo bude vždy  v dobrom stave.

Podporte nás zdieľaním
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn