Vyhľadať
Close this search box.

Prihlásenie / registrácia

Vyhľadať
Close this search box.

Dodanie zadarmo nad 199 € kartou/prevodom

Reimo alles für Campingbus, Wohnmobil, Reisemobil, Wohnwagen, Caravan

Školenie u jedného z našich dodávateľov vo Weiterstadte

Každá spoločnosť, ktorá chce napredovať, musí jej zamestnancov vzdelávať a školiť. Naša nie je výnimkou, a preto sme začiatkom novembra vycestovali na pozvanie od nášho popredného dodávateľa spoločnosti Reimo zaškoliť sa v oblasti montovaných zástavieb do áut.

Školenie sa týkalo zástavieb a camping boxov, ktoré sa dajú v prípade potreby vymontovať a vaše auto môže slúžiť pre firemné alebo rodinné účely. Ďalej bolo zamerané na zdvíhacie strechy, ktoré po zdvihnutí vytvoria veľký priestor na spanie a variabilné sedacie systémy, ktoré sa za chvíľku premenia na posteľ. 

Všetky tieto vylepšenia si vyvinula spoločnosť Reimo sama a testovala ich na najpoužívanejších vanoch. Sú teda určené najmä pre VW Caddy, Citroen Berlingo, Peugot Partner, Renault Kangoo, Mercedes Citan, Ford Turneo Connect, Mercedes GLS, VW Transporter, Mercedes Vito, Renault Trafic, Opel Vivaro, Nissan NV 300, Fiat Talento, Ford Transit Custom, Mercedes Sprinter, VW Crafter. Každá je presne navrhnutá na konkrétny model auta. 

montáž zdvíhacej strechy
Montáž zdvíhacej strechy
Póza-so-zakladatelom-Günter-Holona-CEO-Reimo-GmbH
Riaditeľ spoločnosti Reimo
Montáž sedacieho systému
Montáž sedacieho systému
školenie v reime

V blízkej budúcnosti vám teda  budeme môcť odborne poradiť pri výbere, respektíve vám ich budeme môcť namontovať do vášho auta. Na záver ešte spomeniem, že školenie trvalo tri dni od rána do večera a za seba musím povedať, že bolo veľmi poučné a motivačné. Nie je nič lepšie ako mať prácu, ktorá vás baví.

Najnovšie články

  • Všetky
  • Servis
  • Technika
  • Zaujímavosti
  • Zimná dovolenka
  • Letná dovolenka
  • Popisy kempov