Vyhľadať
Close this search box.

Prihlásenie / registrácia

Vyhľadať
Close this search box.

Dodanie zadarmo nad 199 € kartou/prevodom

Sklokeramické varné dosky

Všetko príslušenstvo pre karavany, obytné autá a kemping

Produkty Sklokeramické varné dosky

Kategórie produktov

Zobrazených 1–10 z 13 výsledkov

Zobrazené produkty 1 - 10 z celkovo 13 produktov. Počet produktov na stránke

Dieselový sporák, sklokeramická varná doska pre mobilné domy, karavany a expedičné vozidlá. Sklokeramické variče Webasto, naftové variče Wallas.

Dieselové varné dosky sa volia, keď sa stavia mobilný dom, karavan, loď alebo predajný stánok bez plynového systému. Dieselový varič Webasto má elegantný dizajn a varný výkon okolo 1,8 kW. Wallas je skúsený výrobca ohrievačov do lodí, kombinujúci kachle s teplovzdušným ohrievačom. Výkon varenia je 1,9 kW, výkon teplovzdušného ohrevu 0,9 – 1,9 kW. Vďaka tepelnému výkonu a nedostatočnému rozvodu teplého vzduchu sa dobre hodí do malých interiérov.

Dieselové kachle sa vyberajú aj vtedy, keď expedičné vozidlá cestujú do oblastí, kde nie je zaručená bezproblémová dodávka plynu. Nafta sa dá bežne natankovať na najodľahlejších miestach sveta.

Sklokeramické varné dosky s 230 V pre mobilné použitie sú často zabudované do stacionárnych karavanov a predajných prívesov, kde nie je problém s napojením na 230 V. Tu je kladený dôraz na pohodlné čistenie a jednoduchú manipuláciu.