Vyhľadať
Close this search box.

Prihlásenie / registrácia

Vyhľadať
Close this search box.

Dodanie zadarmo nad 199 € kartou/prevodom

Sklokeramické varné sporáky

Všetko príslušenstvo pre karavany, obytné autá a kemping

Produkty Sklokeramické varné sporáky

Kategórie produktov

Zobrazených 1–10 z 13 výsledkov

Zobrazené produkty 1 - 10 z celkovo 13 produktov. Počet produktov na stránke

Sklokeramická varná doska diesel, sklokeramická varná doska 230V, obytné auto bez plynu
Dieselový sporák, sklokeramická varná doska pre obytné automobily, karavany a expedičné vozidlá, klasická keramická varná doska Webasto, naftová varná doska, Wallas
Dieselové varné dosky sa zvyčajne vyberajú, keď sa má postaviť obytný automobil, karavan, loď alebo predajné vozidlo bez plynového systému. Dieselový varič Webasto má elegantný dizajn a varný výkon okolo 1,8 kW. Wallas je skúsený výrobca ohrievačov lodí, ktorý kombinuje kachle s teplovzdušným ohrievačom. Výkon varenia je 1,9 kW, výkon teplovzdušného ohrevu 0,9 – 1,9 kW. Vzhľadom na vykurovací výkon a chýbajúce rozvody teplého vzduchu sa dobre hodí do malých vnútorných priestorov.
Dieselové kachle sa volia aj vtedy, keď sa expedičné vozidlá využívajú na cesty do oblastí, kde nie je zaručený bezproblémový prívod plynu. Naftu možno bežne natankovať na najodľahlejších miestach sveta.
Sklokeramické varné dosky s 230 V pre mobilné použitie sú často inštalované v stacionárnych karavanoch a predajných prívesoch. Dôraz je kladený na pohodlné čistenie a jednoduchú manipuláciu.