Vyhľadať
Close this search box.

Prihlásenie / registrácia

Vyhľadať
Close this search box.

Dodanie zadarmo nad 199 € kartou/prevodom

NÁBYTOK DO KARAVANU

Všetko príslušenstvo pre karavany, obytné autá a kemping

Produkty NÁBYTOK DO KARAVANU

Kategórie produktov

Zobrazených 1–10 z 356 výsledkov

Zobrazené produkty 1 - 10 z celkovo 356 produktov. Počet produktov na stránke

Zariaďte si a zútulnite si váš interiér karavanu praktickým nábytkom a doplnkami, aby ste sa na cestách cítili ako doma.

Posteľ do dodávky, autokaravanu a prívesu je alfou a omegou a nevyhnutnou súčasťou každého interiéru. Pre menšie dodávky, kde každý cm je dôležitý, sú vhodným riešením rozkladacie lavice. V ponuke nájdete aj elektrické postele s bočným sťahovaním, ktoré vám ušetria úložný priestor. Pre pohodlný a zdravý spánok nezabudnite na kvalitný matrac.

Medzi ďalšiu nevyhnutnú súčasť interiéru karavanu je otočná konzola pod sedačku, ktorá vám otvorí priestor v obytnej časti karavanu a vytvorí pohodlné sedenie k stolu. Pomocou špeciálneho rámu stola si dokážete zo stola do karavanu vytvoriť ďalší priestor na spanie. Rovnaký princíp majú aj skladacie oporné nohy stolov.

Pre väčšiu prehľadnosť a rozšírenie úložného priestoru vám odporúčame zakúpiť si organizéry alebo úložné vrecká. U nás nájdete rôzne typy organizérov, ako je organizér do kuchynskej linky, na topánky či závesný organizér na oblečenie.

Ak ste zručný kutil a chcete si nábytok do karavanu vyrobiť svojpomocne v Karavan shope, nájdete diely na jeho výrobu. Z nábytkovej dosky rôznych dekorov, spojovacích, rohových líšt a nábytkového kovania si môžete zostaviť vkusný nábytok do karavanu.