Vyhľadať
Close this search box.

Prihlásenie / registrácia

Vyhľadať
Close this search box.

Dodanie zadarmo nad 199 € kartou/prevodom

do čl1

Nabíjajte kdekoľvek s krabičkou plnou elektriny

 

Určite sa každému už pritrafila situácia, kedy aj napriek vymoženostiam dnešných karavanov, ostal bez prúdu. Zastať v panenskej prírode, daľeko od ľudí a mobilného signálu je síce krásne, ale môže to byť ešte krajšie, ak si aj tu môžete nabiť svoj fotoaparát, tablet či vysušiť vlasy. A práve to Vám možní novinka od EFOY- EFOY GO! krabička, ktorá Vás nenechá bez prúdu.

1464604178

Firma EFOY je známa predovšetkým výrobou palivových článkov, ktoré dokážu vyrobiť elektrinu ekologicky rozkladom alkoholu. EFOY GO! je však novinka, určená všetkým, ktorí potrebujú dostatok elektrickej energie kdekoľvek- na rybačke, v kempe, na pláži, či uprostred lesa.

hlavny f

Veľká powerbanka do vstavanou špičkovou LiFePO4 batériou a integrovaným meničom ponúka pripojenie na 230 V (400 W). Použiť môžete klasickú zásuvku, alebo dva USB konektory. Baterka má kapacitu 20 Ah, čo v praxi znamená, že smartphone dobijete asi 30 krát,tablet 8 krát, videokameru asi 55 krát a lampu rozsvietite až 215 krát! Ak EFOY GO! skombinujete s oblúbeným EFOY Comfort získate takmer neobmedzenú energiu.V tejto kombinácií si smartphone nabijete až 680 krát a lampu rozsvietite až 4955 krát!

ob2 fdo čl1

EFOY GO! nabijete za cca 5 hodín cesty autom, alebo po pripojení do siete. Na dobitie možno použiť aj solárny panel (cca 12 hodín) alebo spomenutý EFOY Comfort ( cca 3-6 hodín).

Prístroj je 100 % ekologický a vo Vašom kufri si ho ani nevšimnete, kedže jeho rozmery sú iba 28.6 x 18.6 x 20.1 cm a váži necelých 6 kg.

 

Najnovšie články

  • Všetky
  • Letná dovolenka
  • Popisy kempov
  • Servis
  • Technika
  • Zaujímavosti
  • Zimná dovolenka