Prihlásenie / registrácia

Doprava zdarma nad 199 €  

Vždy čerstvý vzduch vo Vašej karavanovej toalete

To, ako si pripraviť toaletu na dovolenku, tak, aby bola vždy čistá, voňavá a zdravotne nezávadná, sme Vám už priblížili v článku Pripravte si toaletu na dovolenku. Ak Vám však  aj napriek dodržaniu našich rád, stále prekáža pach chemického WC a neviete sa ho zbaviť, máme pre Vás riešenie! Môžete vyskúšať nútené odvetrávanie toaletnej nádrže pomocou riešenia od firmy Sog.

Bez názvu

sog cl1

 

Firma Sog ponúka sady komponentov pre vyberateľné aj pevné nádrže, ktoré sa skladajú z upevniteľných nadstavcov k nádrži, hadice, elektronickej kabeláže, spínača a ventilátora, ktorý sa umiestňuje na klapku alebo stenu v blízkosti toaletnej nádrže. Ventilátor sa spustí automaticky pri použití toalety, takže zápach je hneď a zaraz odsávaný mimo vozidla. Prísun čerstvého vzduchu navyše urýchľuje proces rozkladu odpadu v nádrži, čím uľahčuje jej záverečné čistenie.

sog cl2

sog cl4

Na trhu je dostupných hneď niekoľko sád, na  najrôznejšie typy WC. Vybrať si môžete napríklad sadu na WC Thetford C400 a to v bielej, svetlo-šedej alebo tmavo-šedej farbe. Najnovšie je v ponuke tiež sada na Thetford C500. Veríme, že tento pomocník Vám dopomôže k tomu, aby ste sa vo Vašom obytnom aute cítili vždy príjemne a kultivovane ako v tom najluxusnejšom hoteli na 4 kolesách.

Podporte nás zdieľaním
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn