Prihlásenie / registrácia

Doprava zdarma nad 199 €  

Prémiová a ľahko prenosná externá nádrž na odpadovú vodu s inovatívnym dizajnom pre karavany.

Nebaví Vás už pri karavaningu vypúšťať odpadovú vodu každú chvíľu z karavanu, riešením pre Váš môže byť prenosná externá nádrž na odpadovú vodu Roll-tank 40L . 

externa odpadpva nádrž pre karavan

Väčšia externa nádrž na odpadovu vodu od výrobcu Fiamma, model Roll-tank 40L, so zapustenou pohodlnou rúčkou a dvomi veľkými mäkkými kolieskami, ponúka pohodlnú prepravu aj na vonkajších plochách a navyše ju môžete presúvať úplne nehlučne. Vyrobená je z kvalitného a netoxického materiálu, pri ktorom sa nemusíte báť o svoje zdravie. Široký uzáver Vám navyše umožní relatívne jednoduché čistenie. Umiestniť ju môžete zvisle i vodorovne.  Nevýhodou je, že pri jej umiestňovaní pod Váš karavan, je príliš dlhá, čo znamená, že sa Vám s ňou bude trochu ťažšie manipulovať. Užitočným však je ukazovateľ stavu  naplnenia. Jej rozmery sú 81x41x20 cm a vyprázdnená váži len cca 3,5 kg.

l2

Táto odpadová nádrž je ďalšia drobnosť, ktorá Vám pomôže skvalitniť a spríjemniť Vašu karavanovú dovolenku. Ak by ste pri karavaningu potrebovali ďalších pomocníkov, na našom e-shope isto nájdete, to čo hľadáte.

Podporte nás zdieľaním
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn