Vyhľadať
Close this search box.

Prihlásenie / registrácia

Vyhľadať
Close this search box.

Dodanie zadarmo nad 199 € kartou/prevodom

Autocamping Bojnice

Bojnice, ako určite viete, ležia v Hornonitrianskej kotline 3 km od Prievidze. Napriek tomu, že sú malým kúpeľným mestom, sú bohaté na historické a kultúrne pamiatky (Bojnický zámok, Prepoštská jaskyňa, Kostol Sv. Martina) a iné možnosti využitia voľného času (návštevou ZOO, termálneho kúpaliska alebo turistikou v okolí).

bojnicky_zamok_1416315329_bojnice
V jeho blízkosti sa nachádza Autocamping Bojnice (ATC), ktorý je sezónne zariadenie, každoročne od mája do konca septembra navštevované množstvom turistov. Nachádza sa asi 2 km od centra Bojníc (pešo 15 min do centra).
Samotný areál je zaujímavý tým, že ho nájdete v krásnom ihličnatom lese na úpätí Strážskych vrchov. Očarí Vás svojím prostredím, charakteristickou vôňou ihličnanov, chládkom a tichom. Garantujeme, že jeho atmosfére neodoláte.

camping-bojnice2_0

camping-bojnice1_0
Možnosti ubytovania sú v 3-miestnych chatkách, 6-miestnych bungalovoch alebo ak ste milovníci kempovania, nájdete tu aj miesto pre stany, karavany a prívesy.1117_v
V areáli je možné využívať veľké otvorené ohnisko, stravovanie a občerstvenie Vám ponúka bufet s terasou a pre športovcov je tu priestor pre športové hry. Sociálne zariadenia a sprchy sú oddelené samostatne s nonstop teplou vodou.

camping-bojnice3

P1020525-510x340
Camping je otvorený počas celej sezóny do 15.9.
Ak by ste mali záujem o tento kemp aj mimo sezóny, uskutočňujú sa tu rôzne firemné akcie, oslavy, svadby a iné podujatia, a to celoročne.
Pokiaľ máte čas na históriu a turistiku, určite sa okrem trávenia času v kempe vyberte aj na menší výlet do Bojníc a okolia. Zažijete mnoho zábavy a odnesiete si krásne zážitky a fotky do rodinného fotoalbumu.

Najnovšie články

  • Všetky
  • Technika
  • Zaujímavosti
  • Zimná dovolenka
  • Letná dovolenka
  • Popisy kempov
  • Servis