Vyhľadať
Close this search box.

Prihlásenie / registrácia

Vyhľadať
Close this search box.

Dodanie zadarmo nad 199 € kartou/prevodom

Hodruša Kemp Konibar

Ak máte pocit, že už potrebujete vypadnúť mimo civilizácie či preč z mesta, Hodruša Kemp Konibar je na to ako stvorený. Nachádza sa v krásnom prostredí neďaleko prírodného jazera, kde určite nájdete chvíľku na seba či na svojich blízkych.

hodrusa-kemp-konibar_photo_53822

hodrusa-kemp-konibar_photo_53309

hodrusa-kemp-konibar_photo_53308
Pokiaľ je stanovanie Vaša obľúbená činnosť, neváhajte, kemp je vhodnou voľbou pre stanovačku s rodinou alebo priateľmi. Kemp ponúka aj možnosť ubytovať sa v chatkách.
Okrem vodných radovánok pri jazere si môžete vyraziť na turistiku, zahrať si ping-pong, basketbal, volejbal, badminton, či futbal.

2973_v

hodrusa-kemp-konibar_photo_53299
Ak ste po týchto skvelých aktivitách vyhladli, nezabudnite navštíviť bar Konibar. Zaujímavosťou tohto kempu je, že každý víkend tam vystupuje živá hudba, takže jej milovníci si prídu na svoje.

hodrusa-kemp-konibar_photo_53303
Kemp má k dispozícii sociálne zariadenia ako sprchy a WC a ak Vám došli zásoby potravín alebo tekutín (:P), v blízkosti (3km) nájdete obchod.

hodrusa-kemp-konibar_mainThumb_53306

1

Ak sa pýtate na atrakcie v okolí kempu, ani tie nie sú na zahodenie. Necelých 900 m od kempu nájdete lyžiarske stredisko Salamandra resort, ani nie 15 km Vám stačí na to, aby ste zažili super deň alebo podvečer v aquaparku Vodný raj Vyhne a ak máte radi históriu, určite navštívte neďaleké krásne a veľmi známe slovenské mesto Banskú Štiavnicu (5 km).
Tento kemp vie určite zaujať svojou polohou v krásnom prostredí a výbornými možnosťami. Pokiaľ už máte absťák na dobré zážitky, toto je tá správna voľba.

Najnovšie články

  • Všetky
  • Zimná dovolenka
  • Letná dovolenka
  • Popisy kempov
  • Servis
  • Technika
  • Zaujímavosti