Vyhľadať
Close this search box.

Prihlásenie / registrácia

Vyhľadať
Close this search box.

Dodanie zadarmo nad 199 € kartou/prevodom

camping-liptovska-mara

Liptovská Mara: Mara CAMPING

Mara CAMPING / ATC LIPTOVSKÝ TRNOVEC KEMP ROKU 2013 sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, ktorá je najväčšou vodnou nádržou na Slovensku. Vedia sa tam vyšantiť nielen deti, ale aj milovníci vodných či outdoorových športov. Ponúka dokonalé podmienky pre jachting a windsurfing, možnosť rybolovu, vyhliadkovej plavby loďou, cyklotúry, turistiku a veľa ďalších možností.

0257_v

informacie-kemp
Ak neviete, čo s Vašimi malými ratolesťami, nezúfajte. Pre najmenších návštevníkov je pripravené nové detské ihrisko s preliezacím hradom, šmýkačkami, hojdačkami a preliezkami.
Športovci sa určite budú tešiť na profi ihrisko na plážový volejbal, na možnosť zahrať si stolný tenis či požičať si bicykle, bedminton, futbalovú a volejbalovú loptu z požičovne športových potrieb.

Na pláži na Vás zase čaká požičovňa vodných športových potrieb, ktoré Vám zaručia deň plný zábavy a športových radovánok – vodné skútre, kajaky, vodné bicykle a veľa iných. Ak máte radi adrenalín, neváhajte a príďte si taktiež vyskúšať rýchlu jazdu na jet boat (motorový čln s výkonom 515 koní).

mara_camping_-_liptovsky_trnovec_1
Čo sa týka kempovania, celý areál kempingu je uzatvorený, oplotený, strážený kamerovým systémom a bezpečnostná služba na vrátnici dohliada na bezpečnosť kempu 24h/7 dní v týždni. Vstup majú samozrejme povolený len ubytovaní a kempujúci.

V areáli je k dispozícií Free Wi-Fi Zone, práčka, potraviny a požičovňa športových potrieb. Bezbariérový prístup je samozrejmosťou.

camping-liptovska-mara
Ak Vás tento kemp zaujal, neotáľajte. Ponúka mnoho možností na skvelé zážitky a v dnešnej dobe tak potrebný relax.

Najnovšie články

  • Všetky
  • Servis
  • Technika
  • Zaujímavosti
  • Zimná dovolenka
  • Letná dovolenka
  • Popisy kempov