Vyhľadať
Close this search box.

Prihlásenie / registrácia

Vyhľadať
Close this search box.

Dodanie zadarmo nad 199 € kartou/prevodom

_17717_5_2b099dde806a791cbdd827e1e85741b1

Strandcamping Podersdorf

V tomto článku si povieme niečo o Strandcamping Podersdorf, ktorý vás svojím príjemným prostredím, službami a skvelými zážitkami určite očarí.

Strandcamping Podersdorf sa nachádza v strede obce Podersdorf am See. Leží na južnej pláži, priamo pri mori a má rozlohu takmer 7 hektárov s viac ako 600 miestami na státie. Vďaka jeho polohe to nemáte ďaleko na pláž, ani do centra obce, kde sú na turistov dobre pripravení. Všetky miesta v kempe sú jednotlivo označené, každé má k dispozícii elektrickú prípojku, rozvodňa vody je na každej ulici. V okolí nájdete lúky s množstvom stromov a kríkov, ktoré často ukrývajú krásne detské ihriská, ďalej vlastné úseky pláží a zóny na kúpanie a surfovanie. Zaujímavosťou je, že ak sa chcete dostať na pláž mimo kempu a súkromných pozemkov, za vstup na pláž sa platí a prechádza sa cez turniket ako na lyžiarskej sedačke.

IMG_20150908_115137 (1) Smerom k páži

Kemp je bezbariérový a vyhovie aktuálnym potrebám kempujúcich hostí.  Príchod do kempu je oku lahodiaci – pred parkoviskami a vchodom vás očarí všadeprítomná zeleň a krásna promenáda a neskôr sa ocitnete pred veľkou vrátnicou. Potom vás čaká už len klasický postup ako pri každom vstupe do kempu. Ceny sú štandardné a recepčné milé. Všetko, ako má byť. Príjazd je zároveň postavený tak, aby vyhovoval nielen vodičom, ale aj chodcom a cyklistom.

Vchod do kempu
Recepcia
Recepcia

Kemp má plno výhod, ktoré vás určite nenechajú chladnými. V prvom rade však nezabúdajte na to, že ak chcete v kempe zostať dlhšie ako 1 týždeň, odporúča sa rezervovať si miesto. Nechcete predsa riskovať. No vráťme sa k výhodám kempu. Očividne mu nechýba čistota, dostatok teplej vody, plná vybavenosť a mnoho zaujímavých miest. Jedno veľké mínus tu však je. Toalety, sprchy, umývačky, práčky, chemické WC pre karavany, priestor pre odpad – všetko je v jednej veľkej budove. Je to nepríjemné, ak vám napríklad treba ísť na toaletu neskoro večer alebo skoro ráno. No časom sa na to dá zvyknúť a určite to nie je nič také, čo by ste nevedeli vydržať.

Jedina budova so socialným zariadením
Jediná budova so sociálnym zariadením
Vstupná hala v sociálnej budove
Čisté WC
Hadice na doplnenie vody v karavane
Hadice na doplnenie vody v karavane
Chemické WC
Pánske WC
Práčovňa
Sprchy s teplou vodou
Sušička vlasov
Umývadlo na chemické WC z karavanu
Umyvárka
Umývarka
Umývarka na riad
WC
Separovaný odpad

Pokiaľ ste si so sebou vzali aj svojho štvornohého miláčika, je potrebné ho v priestoroch miesta na kempovanie venčiť na vôdzke. Zároveň nezabúdajte na to, že pobyt zvierat v areáli pláže a vo vode nie je povolený.

Nákupné domy, reštaurácie, servis pre karavany, požičovňu surfov a lodí, taktiež ako aj požičovňu bicyklov nájdete priamo v kempe, poprípade v jeho bezprostrednej blízkosti.

Karavan pri servise

Vstup na servis karavanu


 

Takže či už rozmýšľate nad dovolenkou alebo vás takýto spôsob trávenia voľného času jednoducho iba zaujal, neváhajte, určite to neoľutujete a zažijete spolu s kamarátmi alebo s rodinou  krásne a nezabudnuteľné chvíle.

Najnovšie články

  • Všetky
  • Servis
  • Technika
  • Zaujímavosti
  • Zimná dovolenka
  • Letná dovolenka
  • Popisy kempov