Vyhľadať
Close this search box.

Prihlásenie / registrácia

Vyhľadať
Close this search box.

Dodanie zadarmo nad 199 € kartou/prevodom

cistota odpadovych nadrzi

Pre čistotu odpadových nádrží

Čistota vodných nádrží a toalety je pre posádku obytného vozidla vždy nesmierne dôležitá, a to nielen kvôli potlačeniu nežiadúceho zápachu, ale aj pre udržanie dobrej priechodnosti a celkovej hygieny. V tomto článku Vám prinášame pár zaujímavých typov, ktoré pomôžu udržať všetky odpadové nádrže v sto-percentom stave.

udrzba odpadovej nadrze

Pre vyčistenie odpadových nádrží ako aj potrubia odporúčame použiť prípravok Tank Freshener od firmy Thetford, ktorý sa predáva v balení o objeme 1,5 l. Tento prípravok účinne odstraňuje tukové usadeniny, eliminuje nepríjemný zápach a taktiež pôsobí ako prevencia pred ich opätovným vznikom. Celkovo zlepšuje hygienu nádrže a výrazne uľahčuje jej vyprázdňovanie a zároveň je veľmi šetrný k plastom a nepoškodzuje ich.

tank freshener

Pre odpadové kazety chemických WC naopak použite  Cassete Tank Cleaner, ktorý odstraňuje nielen tukové, ale aj vápenaté usadeniny a je jednotka v odstránení nepríjemného WC zápachu. Používaním tohto prípravku si uľahčíte vyprázdňovanie nádrže. Je vhodné ho používať cca 2 – 3 krát ročne, častejšie použitie by mohlo narušiť stabilitu plastovej konštrukcie.

TANK Cleaner

Špeciálne vyvinutý pre šetrné čistenie plastových a keramických toaletných mís je prostriedok Toilet Bowl Cleaner. Jeho jedinečnosť spočíva v jeho šetrnosti k tesneniam toalety. Spoľahlivo odstraňuje nečistoty a usadeniny. Oproti bežne používaným domácim prostriedkom je vhodný na plastové povrchy. Po použití je misa dokonale hladká, čo zabraňuje vzniku vápenatých usadenín z vody.

WC čistič na misu do karavanov

Všetky výrobky sú od overeného výrobcu Thetford, ktorý garantuje spoľahlivosť a kvalitu. Nájdete ich aj v našom e-shope.

 

Najnovšie články

  • Všetky
  • Servis
  • Technika
  • Zaujímavosti
  • Zimná dovolenka
  • Letná dovolenka
  • Popisy kempov